pandora perlen buy runescape money tiffany pendants hollister hoodies ghd osterreich mbt kengat links of london jewelry thomas sabo charms levis dritto pandora armband
 
 
Почетна | За нас Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
Пребарување:
 

Вести
ПРЕКИН ВО ЖЕЛЕЗНИЧКИОТ СООБРАЌАЈ
 
 
Поради штрајк на вработените во МЖ Инфраструктура и МЖ АД Транспорт од 18.02.2017 година од 07.00 часот  железничкиот сообраќај е во целосен прекин  како на влез така и на излез од РМ.Според неофицијални информации  штрајкот ќе трае се до исполнување на нивните барања.
Назад 

Креиран од Admin2 на 20.02.2017
MK | EN | SQ
 Новини

 Линкови

 Сервиси

Supported by
Моментално посетители: 96
Вкупно посетители: 10063092

 
Почетна | За нас | Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
©2004 Царинска Управа на Република Македонија