pandora perlen buy runescape money tiffany pendants hollister hoodies ghd osterreich mbt kengat links of london jewelry thomas sabo charms levis dritto pandora armband
 
 
Почетна | За нас Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
Пребарување:
 

Вести
НОРМАЛИЗИРАН ЖЕЛЕЗНИЧКИОТ СООБРАЌАЈ
 
 
Информираме дека железничкиот сообраќај кој беше во прекин поради штрајк на вработените во МЖ Инфраструктура и МЖ АД Транспорт, од денес (02.03.2017 година - 15.30 часот) е целосно нормализиран, како на влез така и на излез од Република Македонија.
Назад 

Креиран од Admin2 на 03.03.2017
MK | EN | SQ
 Новини

 Линкови

 Сервиси

Supported by
Моментално посетители: 97
Вкупно посетители: 10063093

 
Почетна | За нас | Патници | Деловна заедница | Контакт | Мапа на сајтот
©2004 Царинска Управа на Република Македонија